Z całego serca polecamy usługi

Z całego serca polecamy usługi Pani Anetty. Jest to kobieta w pełni profesjonalna i rzeczowa, w każdej chwili dyspozycyjna. Potrafi wytłumaczyć wszystko nawet takim laikom jak my. Pomogła nam spełnić marzenie o 4 kątach pomimo, że nie byliśmy łatwym przypadkiem. Każdemu polecamy, miła atmosfera, rzetelne podejście do sprawy, ogromne doświadczenie, kompetencja, i wielkie wsparcie ,

Z całego serca polecamy usługi2024-03-18T21:57:13+00:00

Zdecydowanie polecam usługi i pomoc

Zdecydowanie polecam usługi i pomoc kredytową u Anetty Girtler! Świetny kontakt, jasno tłumaczone informacje. Nic dodać, nic ująć! Pani Anetta pamięta o swoich klientach w przypadku jakichś zmian kredytowych i na bieżąco informuje o promocjach i zmianach w kredytach. Cała rodzina już korzysta z jej usług! Godna polecenia na 200% !!!

Zdecydowanie polecam usługi i pomoc2023-03-07T10:39:53+00:00

Bardzo serdecznie polecam! Indywidualne podejście

Bardzo serdecznie polecam! Indywidualne podejście do sprawy, ogromna wiedza i profesjonalizm. Pani Anetta jest osobą sumienną, zawsze pilnująca terminów. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Doradzi, pomoże, wytłumaczy. Naprawdę polecam :)

Bardzo serdecznie polecam! Indywidualne podejście2023-01-24T11:31:14+00:00

Z Panią Anettą współpracujemy od

Z Panią Anettą współpracujemy od 2017 roku. Wspierała nas dwukrotnie i z całą odpowiedzialnością mogę polecić jej usługi. Konkretnie, uczciwie, szybko. Przede wszystkim mogliśmy w 100% jej zaufać i na żadnym etapie procesu nas nie zawiodła. Szeroka wiedza, doświadczenie powodują, że przez proces kredytowy przeszliśmy bez żadnych przystanków i niespodzianek. Dodam, że odległość kilkuset kilometrów

Z Panią Anettą współpracujemy od2022-04-13T07:19:58+00:00

Serdecznie polecam współpracę z Panią

Serdecznie polecam współpracę z Panią Anettą. Mimo napotkanych trudności przy staraniu się o kredyt hipoteczny, Pani Anetta swoim doświadczeniem i zaangażowaniem pomogła przejść przez cały proces kredytowy oraz wszelkie zawiłe formalności. Wszystko przebiegło pomyślnie. Jeszcze raz polecam doradztwo Pani Anetty Girtler. Pozdrawiam.

Serdecznie polecam współpracę z Panią2022-03-29T06:57:14+00:00

W ramach współpracy z Panią

W ramach współpracy z Panią Anettą Girtler mogłem liczyć na kompetentne i kompleksowe wsparcie przy realizacji wniosku kredytowego - aż do ostatecznego sfinalizowania transakcji. Pani Anetta Girtler jest godna polecenia jako ekspert finansowy ze względu na profesjonalne i życzliwe podejście do klientów biura.

W ramach współpracy z Panią2022-01-03T08:06:36+00:00

O MOJEJ PRACY

Moje zadanie to analiza produktów, jak najlepsza ich znajomość i wybór najlepszych z nich – w tym się specjalizuję – w pomocy w wybieraniu dla moich Klientów najkorzystniejszych rozwiązań bankowych i pomoc w ich uzyskaniu. To ja dla Ciebie szukam ofert, selekcjonuję, analizuję i przedstawiam efekty mojej pracy – Ty, Drogi Kliencie, dokonujesz wyboru – wyboru dostępnego z kilku ofert, które warte są Twojej uwagi – czyli zostały wybrane jako najlepsze spośród dostępnych.

Najnowsze wpisy